З нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек

/Files/images/krugliy_stl/IMG_7834.jpg

Організатор :


Дата початку: 01.10


Дата завершення: 01.10


Час початку: 10:00


Час завершення: 13:00


Місце проведення заходу: Яворівська ЦРБ


Опис :

1 жовтня 2014 року в Яворівській центральній районні бібліотеці з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек та у рамках проекту «Дні громадських ініціатив» відбувся круглий стіл «Освіта дорослих - шлях до успіху», у якому взяли участь 30 учасників із середовища всіх зацікавлених осіб, а саме: представники Товариства краєзнавців Яворівщини «Гостинець» у партнерстві з Яворівською районною радою,Фонду розвитку громадських організацій «ЗУРЦ», відділу культури і туризму та відділу освіти Яворівської РДА, департаменту з питань культури, національностей та релігій ОДА, Львівської обласної бібліотеки для дітей, районного центру зайнятості,учасники робочої групи щодо реалізації проекту «Створення моделі розвитку освіти дорослих у Яворівському районі», Благодійного фонду«Призначення» ім.Юрія Липи, бібліотекарі бібліотек – філіалів, які стали переможцями 10 мікропроектів :
1. Яворівська центральна районна бібліотека - «Створення центру навчання дорослих ”Змінюй. Дій. Твори.”
2. Бібліотека-філіал та народний театр с.Оселя – «Як наші дідусі й бабусі танцюєм краков’як в їх дусі»
3. Яворівська центральна районна дитяча бібліотека – «Цифрова доба або Відповідальне батьківство»
4. Бібліотека-філіал с.Чернилява – «Створення центру по наданню інформаційних і технічних послуг для населення».
5. Бібліотека-філіал смт. Шкло – «Навчання та розвиток мистецтва рогозоплетіння в селищі Шкло»
6. Бібліотека-філіал с.Терновиця - «Cільська бібліотека – сучасний бібліотечно – інформаційний центр для дорослих»
7. Бібліотека–філіал (для дорослих) смт. Краковець – «Створення центру освіти дорослих «Освіта без кордонів»
8. Бібліотека-філіал с. Новини – «Створення центру здорового способу життя!»
9. Бібліотека–філіал с.Морянці – «Бібліотека – скарбничка українського фольклору»
10. Бібліотека-філіал с. Старий Яр –«Розвиток і відродження народних традицій в сучасних мистецьких формах як засіб формування морально-естетичних якостей громади» за фінансової підтримки Представництва інституту Міжнародного співробітництва Німецької Асоціації Народних Університетів DVV International в Україні.

/Files/images/krugliy_stl/IMG_4796.jpg/Files/images/krugliy_stl/IMG_4806.jpg

Під час круглого столу учасники обговорили питання щодо присвоєння Яворівській ЦРБ імені духовного провідника українського народу Юрія Липи. Учасники прийняли рішення звернутися до Яворівської районної ради з клопотанням, щодо присвоєння Яворівській ЦРБ імені відомого українського письменника, одного із визначних ідеологів українського націоналізму, публіциста, лікаря УПА Юрія Липи.

На початку урочистостей голова райдержадміністрації Іван Стецькович привітав бібліотекарів району з професійним святом та поділився проблемами суспільно-політичного життя району та держави. «У це свято знань, духовного збагачення і мудрості дозвольте вам щиро побажати міцного здоров’я, щастя та мирного неба над головою. Нехай збагачуються книжкові фонди, покращуються умови праці і щодня до вас приходять нові допитливі читачі», - з такими побажаннями звернувся до присутніх Іван Стецькович.

Кращим бібліотекарям району голова адміністрації вручив почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради Саган Любов Іванівні бібліотекарю І категорії смт.Шкло та Маголі Марії Федорівні. Керівник відділу культури і туризму Яворівської РДА Балух Володимир нагородив грамотами відділу культури і туризму : бібліотекаря І категорії бібліотеки-філіалу смт.Шкло Геру Ольгу Дмитрівну, Купців Марію Володимирівну бібліотекаря бібліотеки-філіалу с.Новини,Соловей Ірину Іванівну бібліотекаря І категорії бібліотеки-філіалу с.Салаші,Юпин Мирославу Миронівну бібліотекаря бібліотеки-філіалу с.Старий Яр.

Головний спеціаліст з питань бібліотечної роботи департаменту з питань культури, національностей та релігії ОДА Шуберт Олена Каролівна радо вітала працівників книгозбірень з Всеукраїнським днем бібліотек та зазначила, що Україна починається з нас і відповідальні за її долю ми – освідченні, згуртовані, сильні ,незамінні помічники в оперативному і якісному забезпеченні інформацією, які несуть своїм читачам радість знань, високу культуру, любов до мистецтва. Вона вручила грамоти департаменту бібліотекарю І категорії Яворівської ЦРДБ Горуні Світлані Петрівні, Валах Любов Іванівні бібліотекарю І категорії бібліотеки – філіалу с. Морянці та подяку сільському голові Вороцівської сільської ради за активну підтримку у розвитку бібліотечної справи на селі.

Помічник народного депутата Василя Пазиняка – Петро Іванець з нагоди професійного свята подарував вишиті до 200-річчя Тараса Шевченка рушники та літературно-музичні видання «Співаник Українських січових стрільців».

Привітав працівників бібліотек Яворівщини і командир 24-ої окремої механізованої бригади ім. князя Данила Галицького , полковник Олександр Павлюк. Висловлюючи почуття поваги та вдячності бібліотекарям за підтримку військових Олександр Павлюк побажав їм натхнення , міцного здоров’я та сімейного благополуччя, добра і щастя, миру і злагоди, душевного тепла і порозуміння.

На завершення заходу для учасників свята було проведено ярмарку майстер-класів: Плетіння з рогози-мистецтво рогозоплетіння - майстрині Параскевія Паславська –селище Шкло. Лялька-мотанка- майстриня Оксана Маруняк селище Івано-Франкове.

Відбувся тренінг «Роль бібліотечних працівників у поширенні ідеї навчання впродовж життя» за участю бібліотечних працівників.

/Files/images/krugliy_stl/IMG_7820.jpg/Files/images/krugliy_stl/IMG_7826.jpg/Files/images/krugliy_stl/IMG_7837.jpg