Презентація книги Романії Торбич


Організатор :


Дата початку: 24.10


Дата завершення: 24.10


Час початку: 12:00


Час завершення: 14:00


Місце проведення заходу: ЦРДБ


Опис :

Чудовий і славний край Яворовий. Він дав світові багато видатних людей. Серед них Митрополит А. Шептицький, один із співавторів національного Гимну Михайло Вербицький, Безстрашний командува УПА Роман Шухевич, класик літератури Осип Маковей, учені філологи Йосиф Лозинський і Ярослав Гординський, художники Іван Севера та Петро Андрусів. А також сучасних письменників і поетів, а саме Іван Пазин, Петро Іванець, Марія Барандій та гостя Яворівської центральної районної дитячої бібліотеки поетеса Романія Торбич.

У львівському видавництві «Логос» вийшла ілюстрована збірка віршів для дітей Романії Торбич «Розкажіть, бабусю, казку».

Пройняті материнською любовю і теплом, вірші знаної на Яворівщині поетеси і педагога Романі Торбич у поєднанні з малюнками вчительки Новояворівської СЗШ І- ІІІст. №з Зоряни Тучапець – гарний подарунок для малюків. Вони створюють неповторну атмосферу спілкування дітей з природою, викликають у них зацікавлення довколишнім світом, спонукають до повнішого пізнання малечею кожної пори року, краси рідної природи.

Учні 4-А класу Яворівської СЗШ Іст. № 1 з вчителькою Олесею Самборак взяли участь у презентації дивовижної книги.

Від зустрічі із «живою» поетесою Романією Торбич і «живою» композиторкою Людмилою Чешеровою, загорілися оченята в дітей, які вперше побували на такій зустрічі у нашій залі.

Поетеса з відкритим серцем іде до дітей, з друзями поділяє удачі і прикрощі, любить свою землю, береже духовну спадщину.

/Files/images/24102014_tsrdb/1 102.jpg/Files/images/24102014_tsrdb/1 118.jpg/Files/images/24102014_tsrdb/1 123.jpg/Files/images/24102014_tsrdb/1 127.jpg