«Від правопорушення до злочину – один крок»


Організатор :


Дата початку: 29.05


Час початку: 12:00


Час завершення: 14:00


Місце проведення заходу: ЦРДБ


Опис :

«Від правопорушення до злочину – один крок» під такою назвою відбулася зустріч з працівником міліції у справах дітей, сім’ї та молоді для учнів 6 класів Яворівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 в Яворівській Центральні районній бібліотеці для дітей 28.05.2015р.Z

«Сьогодні надто актуально виступає проблема зростання правопорушень та злочинів серед молоді та дітей. Одним із напрямків боротьби із злочинністю є профілактична діяльність», - такими слова розпочала захід бібліотекар І категорії Олександра Телегей.

Продовжила розповідь оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей капітан міліції Оксана Михайлівна Давид. Вона навела конкретні випадки правопорушень серед дітей у Яворівському районі. Шлях до злочину розпочинається з розбещенності, неповаги до старших, жорстокості. Правопорушення поділяються на злочини і проступки. Алкоголізм, наркоманія і токсикоманія є великим злом, що веде до розпаду сімей, скоєння злочинів, калічить долі людей.

Присутні переглянули фільми правознавчої тематики: «Неповнолітні правопорушники», «Проблеми злочинності серед неповнолітніх» завдяки гранту проекту «Створення центру навчання дорослих» за підтримки ТКЯ «Гостинець» за фінансової підтримки Представництва інституту Міжнародного співробітництва Німецької Асоціації Народних Університетів DVV International в Україні.

На закінчення дітям побажали бути розумними, працьовитими, стриманими, добрими, робити тільки добро, поважати людей, завжди обдумувати свої вчинки і ніколи не робити зла.