День голосного читання


Організатор : ЦРДБ


Дата початку: 20.03


Час початку: 12:00


Час завершення: 13:00


Місце проведення заходу: ЦРДБ


Опис :

Вже традиційним стало проведення 20 березня день голосного читання. Цьогорічний день читання присвячений « Видавництву Старого Лева». Яворівська районна бібліотека для дітей спільно з бібліотекарем Яворівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім.Т.Г.Шевченка провели день голосного читання «Читаємо книгу від Старого Лева» Вида́вництво Старо́го Ле́ва» засноване у Львові 13 грудня 2001 року Мар'яною Савкою та Юрієм Чопиком. Мар'яна Савка — редактор, поетка, член АУП та НСПУ, лауреат Міжнародної журналістської премії ім. В. Стуса в галузі поезії. Юрій Чопик — гітарист львівського гурту «Мертвий півень»

.Основним напрямом діяльності є видання літератури для дітей, підлітків та юнацтва сучасних вітчизняних та закордонних авторів.З часу заснування видавництво дбає про особливий літературно-мистецький та поліграфічний рівень видань, співпрацюючи з високопрофесійними українськими авторами, перекладачами та художниками, які допомагають творити впізнаване обличчя видавництва.

Серед українських авторів видавництва — Зірка Мензатюк, Ніна Бічуя, Дарія Цвєк, Олександр Гаврош, Валентин Бердт,Олекса Росич, Мар'яна Савка та інші . Ілюстрації до книг видавництва створюють найкращі українські художники — Олег Петренко-Заневський, Катерина Штанко, Володимир Штанко, Світлана Хміль, Максим Паленко, Сергій Храпов, Івета Ключковська - про це розповіла заст.директора по роботі з дітьми Наталія Конанець.

Бібліотекар І кат. Олександра Телегей прочитала дітям книгу Христини Лукащук «Казка про Майдан». Учні Ірина Бондаренко, Андріана Масюк , Софія Квас поділилися враженнями про прочитану книгу та розповіли про книги , які вони прочитали цього видавництва. Бібліотекар Мирослава Луник провела з дітьми вікторину «Мандри сторінками книг».

/Files/images/shevch_cherchik/DSCN0340.JPG/Files/images/shevch_cherchik/DSCN0331.JPG