Проведення літературного калейдоскопу присвяченого 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка


Організатор : Яворівська ЦРДБ


Дата початку: 07.03


Дата завершення: 07.03


Час початку: 10:00


Час завершення: 12:00


Місце проведення заходу: Яворівська ЦРДБ


Опис :

/Files/images/novini/shevchenko1/SAM_0771.JPG

Красиво і світло в нашій світлиці,
Квіти на вікнах стоять весняні.
Сьогодні у нас – Шевченкове свято,
І хочеться всіх привітати мені.

Щовесни, коли тануть сніги
І на рясті просяє веселка.
Повні сил і живої снаги,
Ми вшановуєм пам’ять Шевченка.

Такими словами розпочала літературний калейдоскоп «Шевченкове слово в віках не старіє» заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Наталія Конанець. Літературний калейдоскоп розпочався з перегляду документального фільму «Край , в якому народився геній». Терном був устелений його життєвий шлях. Коротке його життя, але славне тим, що він не зрадив своєму народу. Тарас Григорович Шевченко в пам’яті народній живе, живе і вічно буде жити.

Учні 4 класу Яворівської ЗСШ №3 ім. Т.Г.Шевченка Каламунецька Анастасія, Качеровська Ліля, Нагайчук Катерина, Бардіїва Андріана, Глицька Марічка, Мамонтов Сергій, Яблонський Роман, Дзидз Софія, Семенків Володимир продекламували вірші «Реве та стогне Дніпр широкий», «Садок вишневий коло хати», «Заповіт», «Зацвіла у лузі червона калина», «Вітер з гаєм розмовляв», «Зоря вечірняя» та інш. Також у виконанні дітей, вчительки Оксани Вус та бібліотекаря шкільної бібліотеки Мирослави Луник прозвучали пісні «Реве та стогне Дніпр широкий» та «Садок вишневий коло хати».

Бібліотекар І категорії Олександра Телегей провела вікторину «Чи знаєте Ви Тараса Шевченка?». Діти під керівництвом вчительки Оксани Вус та бібліотекаря шкільної бібліотеки Мирослави Луник продемонстрували малюнки присвячені творчості Тараса Шевченка.

/Files/images/novini/shevchenko1/Учасники л│тературного калейдоскопу.JPG/Files/images/novini/shevchenko1/Явор│вська ЦРДБ.jpg